Навигация
GDPR > Стаття 81. Призупинення провадження
Скачать в PDF

Стаття 81 GDPR. Призупинення провадження

1. Якщо компетентний суд держави-члена володіє інформацією про провадження щодо того самого питання, що стосується опрацювання тим самим контролером або оператором, яке здійснюють в суді в іншій державі-члені, він повинен звернутися до такого суду в іншій державі-члені для того, щоб підтвердити факт такого провадження.

2. Якщо провадження щодо того самого питання, що стосується опрацювання тим самим контролером або оператором, здійснюють в суді в іншій державі-члені, будь-який компетентний суд, що не є судом, який першим розпочав провадження, може призупинити своє провадження.

3. Якщо таке провадження перебуває на розгляді в суді першої інстанції, будь-який суд, що не є судом, який першим розпочав провадження, також може, за поданням однієї зі сторін, відмовитися від юрисдикції, якщо суд, який першим розпочав провадження, має юрисдикцію щодо дій, що розглядаються, і за його законодавством дозволено об’єднання таких проваджень.

Преамбулы Оставить комментарий
Преамбулы

(144) Якщо суд, який розпочав провадження щодо рішення наглядового органу, має підстави вважати, що провадження щодо того самого опрацювання, зокрема, того самого предмету, що стосується опрацювання тим самим контролером або оператором, або тієї самої підстави для подання позову, передають до компетентного суду в іншій державі-члені, він повинен звернутися до такого суду для того, щоб підтвердити факт такого суміжного провадження. Якщо суміжне провадження перебуває на розгляді в суді в ще одній державі-члені, будь-який суд, що не є судом, який першим розпочав провадження, може продовжити провадження або, на запит однієї зі сторін, відмовитися від юрисдикції на користь суду, який першим розпочав провадження, якщо такий суд має юрисдикцію щодо відповідного провадження, і об'єднання таких суміжних проваджень дозволено його законодавством. Провадження вважаються суміжними, якщо вони пов'язані настільки тісно, що їхній спільний розгляд та вирішення стає доцільним для уникнення ризику ухвалення суперечливих рішень, винесених у рамках окремих проваджень.

Оставить комментарий
[js-disqus]